Sennik zgub i znajd

Interesujesz się snami? Zdarza się, że śnisz o zgubionych lub znalezionych przedmiotach? Jesteś ciekawy symboliki i znaczenia takiego snu? Świetnie! Przygotowaliśmy specjalny artykuł o symbolice zgub i znajd we snach.


Zgubiony portfel

Portfel we śnie może symbolizować sekret lub sprawy osobiste. Jest to bardzo osobisty przedmiot. Zgubiony portfel może oznaczać utratę życiowej energii lub przeczuwanie utraty powodzenia w życiu. Może też być symboliką utraty mocy na skutek własnego postępowania lub postępowania konkurencji. Zgubione dokumenty tożsamości mogą oznaczać negatywne odczucia do samego siebie lub poczucia własnej wartości. Warto z tym popracować i zaakceptować oraz pokochać siebie.


Zgubiona torebka

Torebka symbolizuje nasze uczucia i emocje. Warto przeanalizować swoje postępowanie, postawy i głęboko skrywane emocje. Jeśli we śnie zaglądamy do torebki, polecamy zapamiętać każdy szczegół oraz przedmiot znajdujący się w środku. Torebka symbolizuje naszą psychikę, a więc znajdujące się w niej rzeczy to klucz do lepszego poznania siebie. To może również oznaczać duże zmiany w życiu śniącego. A co oznacza zgubiona torebka? Często jest to projekcja naszych lęków podczas zmian życiowych na przykład przy nowej pracy, przeprowadzce, narodzinach dziecka. Skupić się należy w tym przypadku na swoich reakcjach. To jak poradzimy sobie z tą sytuacją odnosi się też do tego jak radzimy sobie z nową zmianą w życiu.

Zgubione klucze

Na początku dobra informacja - znalezione we śnie klucze to symbol szczęścia i pomyślności. Oznaczają też rozum i logikę - twoich sprzymierzeńców w pokonywaniu przeszkód. Może też symbolizować potrzebę otwarcia się całym sobą na to, co nowe. To również oznaka nowych możliwości. Zgubienie kluczy oznacza niemożliwość wyjaśnienia sprawy, na której ci zależy. Może też symbolizować czas na zamknięcie pewnych spraw, czy rozdziału w życiu.
 

Zgubić się

Nie każdy wie, że zgubienie się symbolizuje tak naprawdę obawę o utratę pieniędzy. Może symbolizować też zagubienie w życiu i liczne zmagania z wyzwaniami. Zgubienie się w labiryncie to pozytywna wróżba - oznacza rozwiązanie jakiegoś problemu lub znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji.Dla odmiany zgubienie się na wycieczce oznacza podróż życia. I takich zgub we snach Wam życzymy!