Jesienne trendy w modzie

Jesień zagościła w naszym kraju. Pora na jesienne, modowe trendy!

# Kolorystyka

W ubraniach zagości kolor rdzy, ale też do łask powrócą neonowe kolory. A pośród szarości spotkamy też wesołą, kanarkową żółć.

# Powrót do przeszłości

Moda z lat 80 i 90 zdecydowanie ma wpływ na najnowsze trendy. Bufiaste ramiona, tweed, falbany, szerokie paski, zwierzęce printy typu zebra i pantera - tego możecie spodziewać się w tegorocznych kolekcjach. Aby rozchmurzyć smutną jesień projektanci stawiają również na...błysk!

# Krata wciąż na topie

Projektanci bawią się jej kolorystyką oraz łączeniem całych stylizacji w materiały w kratę. Spódniczka, czy koszula w kratę do zdecydowany must have tego roku.

# Garnitury

Tej jesieni będzie elegancko. Popularnością cieszyć się będą garnitury i to nie tylko standardowe, ale też na przykład całe błyszczące się. Im ciekawiej, tym lepiej. Odważ się bawić modą.

# Barokowy przepych

Jesień i zima to czas chłodny, stąd im więcej warstw na sobie, tym lepiej. Tegorocznym hitem jest nawet noszenie dwóch peleryn naraz. To również pora na płaszcze - najlepiej długość maxi, aż do samych kostek.

# Peleryny

Obok płaszczy popularnością cieszą się peleryny. Można tu poeksperymentować z fakturą oraz kolorem. Choć hitem jest transparentna peleryna.   

 

Życzymy przytulnej i miłej jesieni!